KOZMETİK AKUPUNKTUR

Kozmetik akupunktur, doğal güzelliğini ameliyat, botoks, kimyasal kabuklar veya dermal dolgu maddeleri olmadan ortaya çıkarmak isteyen biri için mükemmel bir seçenektir. İyileşme sürecine ihtiyacı olmadan  ve çok az yan etkisi olan tamamen doğal bir tedavidir.

Akupunktur ve Çin tıbbının arkasındaki temel mekanizmasına bakacak olursak vücudun kendini iyileştirmesine yardımcı olmaktır. Kozmetik akupunkturda,  amacı sadece amaçlanan bölgeye daha fazla kan akışını uyaran, doğal kollajen oluşumunu tetikleyen ve hücrelerin daha hızlı devir almasına izin veren iğneleme ile değil, aynı zamanda yüz çukurluğu, selülit çukurluğu, beslenme danışmanlığı ve mikro iğneleme gibi daha modern teknikler. Akupunktur’ un temeli binlerce yaşında olmasına rağmen, yaşlılık çağındaki savaşı fethetmek için yeni tedaviler geliştirilmektedir. Sonuçlar sürdürülebilir doğal güzelliği içten dışa getiriyor.

En iyi iyileştiren gene sizlersiniz. Sizdeki DNA’ daki olumsuz etkileri Epigenetik yaşlanmayı düzeltmek elimizde. Yeter ki isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir